0
منو دسترسی
1398/12/15 در ساعت 10:58:37

درساژ و کرونازدگی

کرونازدگی یا بقول برخی دوستان شرایط کرونایی، باعث شد تا شرایط برای بیشتر کسب و کارها مثل یه دریای طوفانی بشه اما...

درساژ و کرونازدگی

کرونازدگی یا بقول برخی دوستان شرایط کرونایی، باعث شد تا شرایط برای بیشتر کسب و کارها مثل یه دریای طوفانی بشه. به نظر ما، بالاپایین شدن دلار، رمز پویا، تحریم ها و حتی قطعی 10 روز اینترنت هم نتونست به این شدت همه چیز رو متلاطم کنه. 
چرا؟ خب بخاطر اینه که پای سلامتی درمیونه و قصه کرونا بخاطر جهانی شدنش از اهمیت بیشتری برخورداره.
اما، ما میخوایم چکار کنیم؟
کرونا با اینکه خیلیارو از پا درآورده اما نتونست کوچکترین تاثیری روی تیم درساژ بذاره . ما همچنان در حال فعالیت و تلاش هستیم که نذاریم سایه ی کرونا روی کسب و کار شما بیوفته.
تو این روزها که خیلیا از ترس جونشون کارو تعطیل کردن، تیم ما  چه در بخش نرم افزار و چه بخش های تبلیغاتی و مارکتینگ، در حال تلاش شبانه روزیه، تا بتونه در فضای آنلاین حضور کسب و کار شما رو هرچه بهتر و فعال تر از قبل نشون بده تا هیچ خطری متوجه شما نشه.
داشتن یک وبسایت کاربردی و حتی اپلیکیشن میتونه کسب و کار شما رو تا حد بسیار زیادی آماده مواجه شدن با هر شرایط بحرانی کنه. از همه مهم تر دسترسی و کارکردن راحت با سایته بدون اینکه نیاز داشته باشین یه برنامه نویس کنارتون باشه. اما تیم درساژ با پشتیبانی همیشه کنارتونه.
جالبه بدونید که آمار همین یکی دو هفته ی اخیر نشون داده که با استراتژی درست و برنامه ریزی میشه از هر بحرانی سربلند بیرون اومد. مثلا آمار فروش کسب و کارهایی مثل سوپرمارکتهایی که فروش آنلاین دارن حدود 20 درصد بیشتر شده! (این یعنی که از قبل فکر همه چیو کردیم)
انتخاب شما چیه؟ 
*ترجیح میدین از قبل برای هر شرایطی آماده باشین؟ 
*میخواید که پتانسیل های کسب و کارتون رو بدونید و روش سرمایه گذاری کنید؟
*دنبال حضور همیشگی و جایگاه ثابت و خوبی بین مخاطب هاتون هستین؟
اگر جوابتون به همه ی سوال های بالا «بله» است، پس منتظر چی هستین!
تیم درساژ برای پاسخ دادن به سوالات شما و همینطور کمک به کسب و کار شما، همیشه آماده است. 
بیل گیتس میگه اگر کسب و کارتون در اینترنت حضور نداره به معنی اینه که شما به زودی از یادها میرین، اما ما بهتون میگیم، اگر هنوز برای کسب و کارتون یه پایگاه مطمئن در فضای دیجیتال ندارین، نگران نباشید هنوز دیر نشده و هر موقع ماهی رو از آب بگیری تازه است!!
این نکته هم بگیم که نگران تیم ما نباشید، تیم درساژ در شرایط کاملا بهداشتی و حتی دورکاری، تمام پروژه ها و کارهای شما رو به خوبی مدیریت میکنه.
«اول مراقب خودتون و بعد هم کسب و کارتون باشید.»

 

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%