منو دسترسی
0%
1399/02/06 در ساعت 11:51:00

چرا درساژ ؟

به فکر یک مغازه باشید نه یک غرفه موقت !

چرا درساژ ؟

به فکر یک مغازه باشید نه یک غرفه ی موقت! ما سعی داریم کسب و کار شمارو در هر جایگاهی که هست و از هرجایی کهشما کارو به ما بسپارید، تبدیل کنیم به آنچه که در ذهن شما میگذره و لیاقت شماست. در ادامه هرجایی که براتون سوالی پیش اومد میتونید به راحتی از مشاورین ما کمک بگیرید.

انتخاب هوشمندانه

درسته! یک انتخاب هوشمندانه اغلب جواب میده، چون با سنجش همه ی جوانب همراهه. بهتره از همون اول همه چیز شفاف و روشن باشه. در درساژ ارتباط و تعامل حرف اول رو میزنه. هرجایی از راه باشید و به هرکجا که بخواید برسید، ما کنار شما قرار میگیریم و با تمام قوا به شما کمک میکنیم. با وجود پیشرفت همه روزه ی کسب و کارها به موازات اون فضای اینترنت و سیستمی شدن همه چیز، شما ناگزیرید با این جریان همراه بشید تا موفقیت خودتونو تضمین کنید.

 

خدمات درساژ
درساژ آژانس مارکتینگ هست و قراره به کسب و کار شما در راه موفقیت و بدست آوردن آن چیزی که در ذهن شماست کمک کنه. یه بررسی ساده از روی آمار و ارقام و حتی نظر کارشناسان این حوزه نشون میده که روز به روز جلب نظر مخاطب کار سختتری میشه و این کسب و کارها هستن که هوشمندانه باید قدم بردارند. پس برای ورود به مسیر اولین قدم انتخاب های هوشمندانه است، پس با ما همراه باشید. خدمات مجموعه ی ما در بخش های زیر ارائه میشه:

 

• بازاریابی
• تبلیغات
• نرم افزار
• آموزش
• تحریریه

 

بازاریابی:
خیلیا هنوز اسم بازاریابی رو که میشنون افراد ویزیتور رو متصور میشن. اما به طور مفصل در مقاله ای  تفاوت این دو گفته شد.

مشاهده مقاله تفاوت بازاریابی و ویزیتوری

بازاریابی فعالیت بسیار پیچیده تری داره و فروش در واقع مرحله ی آخر اون و رسوندن محصول به دست مشتریه. مواردی که زیرمجموعه بازاریابی قرار میگیرن میتونه هم در حوزه ی آنلاین و آفلاین باشه، حوزه های دیجیتال مثل ایمیل مارکتینگ و ... . مهم نیست شما همه ی این خدمات رو یا هم یکجا داشته باشید، مهم اینه تشخیص داده بشه کدوم یک از این خدمات در جهت رشد کسب و کار شما استفاده میشه. پس مهمه که با آگاهی کارو شروع کنید.

 

تبلیغات:
حضور موثر داشته باش تا دیده و انتخاب بشی. بازار داغ تبلیغات در مورد انتخاب شدنه. چطوری و کجا حضور داشته باشیم تا مخاطبی که میخوایم مارو پیدا و انتخاب کنه. استراتژی های تبلیغاتی از دل کسب مهارت و شناخت و تحلیل درست بازار موجود بیرون میان و شناخت این حوزه ها کار ماست.

 

تحریریه:
کلمات ابزار ارتباطن و شما برای تعامل با مخاطب باید بتونید به خوبی حرف بزنید و اون چیزی که تو ذهنتون هست رو به خوبی انتقال بدید. خوب حرف زدن با حرف خوب زدن فرق داره و این شمایید که باید تصمیم بگیرید چه چیزی رو چجوری بگید که درست دریافت بشه.

 

نرم افزار:
همه میدونیم که تو سال های آینده همه چیز سیستمی و اینترنتی شده و شما اگر نخواید باهاش همراه بشید، محکوم به فراموشی هستین. ورود به عرصه ی دیجیتال، جذب مخاطب و ماندگاری تو این فضارو به ما بسپارید. طراحی وبسایت با توجه به نیاز کسب و کار، بهبود و بهینه سازی سئو برای شناخته شدن، حضور موثر و توسعه ی فروش و ایجاد باشگاه مشتریان، هرکدوم میتونه با توجه به نیاز و درخواست شما به کسب و کارتون کمک کنه.

 

آموزش و مشاوره:
ما سعی میکنیم قبلا از ارائه خدمات در همه زمینه هایی که گفته شد به شما مشاوره بدیم تا بتونید انتخاب کنید و تصمیم درست رو بگیرید و از خدمات متناسب با کسب و کارتون بهره مند بشید. درساژ شکل گرفته تا به کسب و کارها کمک کنه جایگاهی که میخوان رو به دست بیارن و تو بازار خودشون بتونن رشد کنن و روز به روز به موفقیت برسن. (یه جورایی پله های ترقی رو طی کنن) با درساژ در ارتباط باشید.
 

نظر جدید
شما هم نظر دهید: