0
منو دسترسی
1398/12/21 در ساعت 11:28:59

فلسفه درساژ

ما تیم درساژ هستیم. اما درساژ به چه معنیه؟

فلسفه درساژ

ما تیم درساژ هستیم. اما درساژ به چه معنیه؟ باید بگیم که درساژ یک رشته‌ از سوارکاریه که در اون سوارکارهمراه اسب رقص نمایشی انجام میدن. همچنین در لغت به معنی منظم و مرتب کردن هست.
اما چرا ما درساژ رو انتخاب کردیم؟
نقطه‌ی اتصال ما ارتباط بود. از نظرما برقراری ارتباطِ‌درست، نقطه‌ی شروع همه چیزه. در رشته‌ی درساژ هم نظم حرف اولو میزنه، اما دلایل دیگه‌ای هم برای انتخاب درساژ بوده که براتون میگیم:
۱.نظم: وجود نظم در هر کاری، درصد خطارو پایین میاره و نتیجه رو به دلخواه ما نزدیک‌تر میکنه. در دنیای مارکتینگ، نظم داشتن انقدر مهمه که میتونه وجود و حضور یک برند رو به‌همراه داشته باشه. در رشته‌ی درساژ هم از لباسی که سوارکار می‌پوشه تا حرکت‌هایی که به اسب آموزش داده میشه، همه و همه، حول محور نظم میچرخه.
پس ما یک ارتباط منظم بین کسبوکار شما با مخاطب ایجاد می‌کنیم که به برند‌ شما کمک کنه در جایگاهی که شایسته‌است بایسته.
۲.انواع حرکت و استراتژی: وقتی شما وارد میدون میشید، یعنی شرایط بازی رو پذیرفتید، پس ‌حالا باید بهترینِ خودتون رو ارائه بدید. دنیای مارکتینگ، دنیای استراتژی و برنامه ریزیه که با داشتن آگاهی شمارو میتونه پیروز این میدون بکنه. دقیقا مثل رشته درساژ که شما هیچ قدمی بدون برنامه برداشته نمیشه و باید بدونید چه موقع به جلو، کنار و غیره حرکت کنید. میتونید استراتژی و برنامه برند خودتونو به ما بسپارید.
۳.حفظ آرامش و ایجاد شرایط مناسب: یوقتایی شاید لازمه یک توقف کوتاه مدت داشته باشید تا شرایط اطراف رو بهتر بشناسید. اما تشخیص زمان این توقف کار ساده‌ای نیست. تیم استراتژی درساژ سعی میکنه که با حفظ و رعایت همه‌ی اصول‌، برای شما بهترین استراتژی رو داشته باشه تا شما با برداشتن هر قدم به هدف نزدیک بشید.
فراموش نکنید، مهم‌ترین نکته در اینجا، ارتباط بین سوارکار‌و اسبه. ذهن سوارکار در بدن اسب نمایش پیدا میکنه. پس مهمه که چی دارید از برندتون به نمایش می‌گذارید و ما در تیم مارکتینگ درساژ با ایده‌های جدید، کنار شما هستیم تا بتونید بهترینِ خودتون رو به مخاطب ارائه بدید.

 

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%