منو دسترسی
0%
تولید محتوا

محتوا چیست؟ به اعتقاد بسیاری، محتوا ارائه ی اطلاعات با یک هدف خاص به مخاطبان از طریق یک کانال و در یک فرم خاص است. با توجه به این تعریف، مهم است که چه اطلاعاتی را به چه هدفی انتشار میدهیم. همچنین قبل ازآن باید تعیین کنیم جامعه هدف مخاطبان چه کسانی هستند و مهم تر از همه اینکه محتوا را از چه کانالی و با چه فرمی ارائه دهیم.

اهمیت محتوا

اهمیت محتوا

اهمیت محتوا

محتوا اغلب آگاهی دهنده است و باید عملی، کاربردی و تاکتیکی باشد. همچنین محتوا تجربه است و باید مفید، هدفمند و نتیجه گرا باشد. استفاده از دانش محتوا، این روزها به دانش تخصصی و مهمی تبدیل شده است که تاثیر به سزایی در جذب و ماندگاری مخاطب دارد.

کارکرد محتوا

کارکرد محتوا

این روزها محتوا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از دید موتورهای جستجو انتخاب کلمات کلیدی و متناسب، باعث افزایش بازدید و در نتیجه جذب مخاطب بیشتر می شود.

تولید محتوا در درساژ

تولید محتوا در درساژ

برای معرفی خدمات، محصولات و اهداف مجموعه یا هر برند؛ نیاز به تولید محتوای هدفمند برای ارائه به مخاطبان از طریق یک کانال ارتباطی مناسب و قابل دسترسی می باشد. امروزه رایج ترین قالب های ارائه ی محتوا برای بازاریابی های دیجیتال عبارتند از: تصویر، ویدئو، فایل های صوتی و متن. دپارتمان تولید محتوای مجموعه درساژ با مشارکت تیم های طراحی، عکاسی و نویسندگی می تواند به قالب مناسبی برای تولید و ارائه ی محتوای مطلوب برند شما و متناسب با نیاز مخاطب های شما برسد .

نمونه محتواهای تخصصی تیم‌ درساژ

محتوا مانند یک نقشه‌ی راه است و تیم آژانس خلاقیت با آمادگی در کنار شماست تا از این راه و رسیدن به مقصد و نتیجه‌ی دلخواه خود لذت ببرید

چیترچیکن

چیترچیکن

چیترچیکن

ایده پردازی و طراحی ماهنامه برای رستوران زنجیره ای چیترچیکن. محتوای متنی شامل داستان،اخبار،بازی و سرگرمی و ...

پاپک

پاپک

پاپک

تولید محتوای تخصصی جهت بهینه سازی موتورهای جستجو (seo). با توجه به نیاز مجموعه، تهیه مقالات تخصصی در حوزه‌ی بسته بندی به صورت ماهیانه.

اتحاد آلومینیوم

اتحاد آلومینیوم

اتحاد آلومینیوم

تولید محتوای تخصصی با توجه به کسب و‌کار مورد نظر. همچنین عکاسی صنعتی از کارخانه و‌محصولات صورت گرفته است.